Ruch Chorzów ogłosił nazwisko nowego trenera

Jarosław Skrobacz i Jan Woś
Jarosław Skrobacz i Jan Woś fot. Ruch Chorzów

Ruch Chorzów po wywalczeniu awansu do eWinner 2 Ligi zdecydował się na zmianę sztabu szkoleniowego. Nowym pierwszym trenerem Niebieskich został Jarosław Skrobacz, który zastąpił Łukasza Beretę. Asystentem nowe opiekuna 14-krotnych mistrzów Polski został z kolei Jan Woś.

  • Ruch Chorzów oficjalnie ogłosił nazwisko nowego trenera
  • Jarosław Skrobacz w duecie z Janem Wosiem będą odpowiadać w nowej kampanii za wyniki Niebieskich
  • Rozgrywki eWinner 2 Ligi piłkarze Niebieskich zaczną 31lipca – 1sierpnia

Ruch Chorzów z nowym sztabem szkoleniowym

Ruch Chorzów bez większych kłopotów wywalczył w ostatniej kampanii awans na szczebel centralny. Rozgrywki w ramach eWinner 2 ligi chorzowianie zaczną już pod koniec lipca. Tymczasem oficjalny serwis internetowy Niebieskich przekazał informację o nowym szkoleniowcu.

“Nowym trenerem pierwszej drużyny Ruchu został Jarosław Skrobacz. Doświadczony szkoleniowiec związał się z naszym Klubem roczną umową. Funkcję asystenta trenera będzie pełnił były piłkarz Niebieskich Jan Woś” – brzmi oficjalny komunikat opublikowany na stronie Ruchchorzow.com.pl.

Nowy opiekun Niebieskich w poprzedniej kampanii prowadził Miedź Legnicę. 53-latek ogólnie prowadził ten zespół w 35 spotkaniach, wygrywając 13 razy. 12 meczów zremisował i poniósł 10 porażek. Skrobacz poprowadził Miedź do siódmego miejsca w Fortuna 1 Lidze. Do miejsca barażowego zabrakło sześciu oczek.

Niebiescy przygotowania do nowej kampanii mają zacząć na początku nowego miesiąca. Jak na razie znani są dwa sparingowi rywale Ruchu. 10 lipca Niebiescy zagrają z Pogonią Siedlce, a siedem dni później z Polonią Warszawa.

Czytaj więcej: Ruch Chorzów przypieczętował awans do II ligi!

Komentarze