Rozstrzygnął się los Hiszpańskiego w Arce

Fabian Hiszpański
Fabian Hiszpański fot. Arka Gdynia

Arka Gdynia w oficjalnym komunikacie poinformowała, że Fabian Hiszpański żegna się z klubem. 28-latek rozwiązał z Arkowcami kontrakt za porozumieniem stron.

  • Arka Gdynia poinformowała o rozstaniu z trzecim zawodnikiem tego lata
  • Przygodę z Arkowcami zakończył Fabian Hiszpański
  • Zawodnik może grać na boku obrony lub pomocy

Hiszpański zakończył przygodę z Arką

Arka Gdynia pozyskała Fabiana Hiszpańskiego w styczniu 2021 roku na zasadzie wolnego transferu z KKS Kalisz. Piłkarz w ekipie Żółto-niebieskich nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei. 28-latek wystąpił łącznie w 40 spotkaniach, notując w nich jedno trafienie.

Urodzony w Płocku zawodnik pozostaje zatem bez przynależności klubowe. Na dzisiaj jego przyszłość nie jest znana.

W trakcie sezonu 2021/2022 piłkarz wystąpił łącznie w 18 meczach w Fortuna 1. Lidze. Ogólnie w drużynie Ryszarda Tarasiewicza piłkarz wystąpił w 22 spotkaniach, notując w nich jedno trafienie i jedną asystę.

Hiszpański jest jednocześnie trzecim zawodnikiem, który definitywnie żegna się z Arką. Wcześniej światło dzienne ujrzały informacje, że klub z Gdyni rozstał się z: Adamem Deją, czy Alhadji Pape Diaw.

Arka nowy sezon ligowy zacznie 17 lipca od wyjazdowego starcia z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Tymczasem pierwsze spotkanie w roli gospodarza Arkowcy zagrają 23 lipca z Zagłębiem Sosnowiec. Ekipa Ryszarda Tarasiewicza ma plan, aby kolejny raz spróbować wywalczyć awans do PKO Ekstraklasy.

Czytaj więcej: Arka Gdynia ogłosiła wzmocnienie w ofensywie

Komentarze