Reprezentant Macedonii Północnej wzmocnił Cracovię

Piłkarze Cracovii
Piłkarze Cracovii fot. PressFocus

Cracovia długo nie przekazywała żadnych wieści na temat nowych zawodników. Gdy jednak zaczęły realizować transfery, to od razu jeden po drugim. Klub z Krakowa przekazał, że nowym zawodnikiem klubu został Jani Atanasov. 23-latek wzmocnił zespół w pomocy.

  • Cracovia sfinalizowała drugi transfer tej zimy
  • Klub z Krakowa przekazał wieści o pozyskaniu Jani Atanasaova
  • 23-latek to reprezentant Macedonii Północnej

Jani Atanasov wzmocnił Cracovię

Cracovia po pierwszej części sezonu w PKO Ekstraklasie plasuje się na ósmej pozycji w ligowej stawce. Drużyna Jacka Zielińskiego legitymuje się bilansem 25 punktów, tracąc do lidera Rakowa Częstochowa aż 16 oczek.

Biuro prasowe krakowskiej ekipy przekazało, że szeregi pierwszej drużyny wzmocnił Jani Atanasov. Macedończyk to defensywny pomocnik, który parafował umowę do 2026 roku.

“Niezmiernie miło nam poinformować, że szeregi Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce wzmocnił 23-letni Macedończyk, Jani Atanasov. Dołączył do nas na zasadzie transferu definitywnego z chorwackiego Hajduka Split. Podpisał on 3,5-letni kontrakt” – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Cracovii.

Nowy nabytek Pasów to czterokrotny reprezentant Macedonii Północnej. W przeszłości grał również w zespołach młodzieżowych. W swoim piłkarskim CV ma takie kluby jak: Hajdulk Split, czy Bursaspor. W tym sezonie w lidze chorwackiej wystąpił w 11 spotkaniach, strzelając dwa gole.

Czytaj więcej: Cracovia ogłosiła pierwsze zimowe wzmocnienie

Komentarze