Reprezentant Chorwacji na testach medycznych w Legii

Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii Warszawa fot. Legia Warszawa

Josip Juranović jest o krok od przejścia do Legii Warszawy. Obrońca reprezentant Hajduka Split i reprezentacji Chorwacji przyjechał już do stolicy Polski, gdzie w środę i czwartek będzie przechodził badania medyczne – poinformowała oficjalna strona klubu.

Czytaj dalej…

Właśnie od wyników testów medycznych uzależnione jest podpisanie przez 24-letniego zawodnika kontraktu z zespołem mistrzów Polski. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, Juranović będzie drugim, po Filipie Mladenoviciu, zawodnikiem, który wzmocni drużynę Aleksandara Vukovicia przed nowym sezonem.

Juranović jest wychowankiem zespołu NK Dubrava, z którego w styczniu 2015 roku trafił do Hajduk Splita. W trakcie ponad pięcioletniego pobytu w tym klubie, rozegrał w jego barwach 136 spotkań na boiskach chorwackiej ekstraklasy, zdobywając 3 gole i dokładając do tego 13 asyst.

Prawy obrońca ma również na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Chorwacji. Ostatni występ w drużynie narodowej zaliczył w listopadzie ubiegłego roku, w towarzyskim meczu przeciwko Gruzji.

Komentarze