Raków ze sporym sukcesem. Zatrzymał ważne ogniwo

Fran Tudor
Fran Tudor PressFocus

Raków Częstochowa pochwalił się przedłużeniem kontraktu z cennym piłkarzem. W drużynie Marka Papszuna na dłużej zostaje Fran Tudor.

  • Raków wydał komunikat na temat swojego piłkarza
  • Dotyczył on przyszłości Frana Tudora
  • Zawodnik podpisał nowy kontrakt z klubem

Raków ogłosił niespodziankę dla kibiców

Za niedługo wznowiona zostanie rywalizacja w czołowych ligach europejskich. Tymczasem kluby Ekstraklasy wykuwają jeszcze formę przed rundą wiosenną. Tak na zagranicznym obozie czynił między innymi Raków Częstochowa, który grał z silnymi przeciwnikami. Wicemistrz Polski chce być jak najlepiej przygotowany do eliminacji o fazę grupową europejskich pucharów. Drużynie Marka Papszuna pomoże Fran Tudor, co wcale nie było oczywiste. Piłkarz łączony był bowiem z transferem do zagranicznej ligi. Tymczasem przedłużył on wygasający w 2024 roku kontrakt.

Chcę powiedzieć wszystkim kibicom, że będę dalej dawał z siebie wszystko. Dziękuje za wsparcie, które otrzymałem przez ostatnie trzy lata. Cieszę się, że podpisałem kontrakt do 2027 roku. Mam nadzieję, że nadal będę czuł od Was taką samą energię i miłość – przekazał Tudor, który w tym sezonie strzelił trzy gole i zaliczył sześć asyst.

Fran to dla nas bardzo ważny zawodnik, którego uniwersalność i inteligencja boiskowa pozwalają nam na różne warianty gry. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej, że zdecydował się na podpisanie wieloletniego kontraktu, ponieważ pokazuje to, że idziemy w dobrym kierunku i tworzymy bardzo dobre środowisko dla rozwoju piłkarzy.  Wierzymy, że kolejne udane występy Frana dadzą wiele radości kibicom i przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne – skomentował Robert Graf, dyrektor sportowy częstochowian, którzy zatrzymali Tudora do 30 czerwca 2027 roku.

Czytaj także: Raków złożył ofertę za młodzieżowego reprezentanta Polski

Komentarze