Raków vs Jagiellonia. Zapowiedź, typy, kursy

Zoran Arsenić
Zoran Arsenić fot. Jagiellonia Białystok

W pierwszym niedzielnym starciu w ramach 17. kolejki polskiej ekstraklasy Raków Częstochowa na stadionie w Bełchatowie zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, w której znajdziecie między innymi informacje na temat sytuacji obu zespołów, nasze przewidywania, a także kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Siedem punktów dzieli obie drużyny w ligowej klasyfikacji po rozegraniu 16 meczów. Team z Jasnej Góry legitymuje się aktualnie bilansem 19 punktów na koncie, z kolei 26 ” oczek” uzbierali podopieczni Ireneusza Mamrota.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, ostatnie wyniki

Beniaminek polskiej ekstraklasy przystąpi do swojej potyczki po wysokiej porażce z Koroną Kielce. Z kolei Jaga ostatnio pokonała pewnie Arkę Gdynia.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, historia

Pierwsza w tej kampanii potyczka między obiema ekipami zakończyła się wiktorią Rakowa, a gola na wagę wygranej częstochowian zaliczył Tomas Petrasek.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, sytuacja kadrowa

Gospodarze w niedzielnym starciu będą musieli sobie radzić bez trzech zawodników. W gronie nieobecnych są: Przede wszystkim Andrzej Niewulis i Brown Forbes. W kontekście gości nie mamy informacji na temat ewentualnych absencji.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, kursy

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, 1×2 kursy
Wygrana
Raków
Remis Wygrana
Jagiellonia
STS 2,78 3,25 2,60 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,70 3,35 2,70 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,70 3,30 2,70 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,74 3,30 2,74 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,75 3,45 2,65 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,69 3,20 2,59 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,70 3,25 2,70 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,70 3,35 2,70 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 01.12.2019 02:39

Polskie firmy bukmacherskie stawiają w roli delikatnych faworytów, ekipę gości – kurs na zwycięstwo Dumy Podlasia oscyluje wokół 2,59-2,70. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gospodarzy – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci STS-u.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, typy i przewidywania

Naszym zdaniem mecz zakończy się podziałem punktów. Nasz typ: 1:1.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, przewidywane składy

Raków: Szumski – Szymonowicz, Petrasek, Jach, Sapała, Piątkowski, Schwarz, Babenko, Kun, Musiolik, Nouvier

Jagiellonia: Sandomierski – Wójcicki, Arsenić, Runje, Böðvarsson, Pospisil, Romanczuk, Prikryl Kamara, Jesus Imaz, Klimala.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, transmisja meczu

Niedzielne starcie Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 12:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze