Raków ogłosił pierwszy zimowy transfer

Jean Carlos Silva
Jean Carlos Silva fot. PressFocus

Raków Częstochowa poinformował, że sfinalizował transfer z udziałem Jeana Carlosa Silvy. Zawodnik związał się z Niebiesko-czerwonymi umową na zasadzie transferu definitywnego do 2026 roku. Weszlo.com twierdzi, że suma transakcji może wynieść 200-300 tysięcy euro.

  • Raków Częstochowa zaczął zimowe wzmocnienia
  • Nowym zawodnikiem Niebiesko-czerwonych został Jean Carlos Silva
  • 26-latek związał się z wicemistrzami Polski do 2026 roku

Jean Carlos Silva został nowym zawodnikiem Rakowa

Raków Częstochowa ogłosił pierwszy zimowy transfer. Szeregi ekipy Marka Papszuna wzmocnił Jean Carlos Silva, który podpisał umowę z wicemistrzami Polski do końca czerwca 2026 roku. 26-latek zasilił drugą linię Medalików.

“Brazylijczyk, Jean Carlos Silva na zasadzie transferu definitywnego dołącza do Rakowa Częstochowa! 26-latek podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Częstochowy.

Nowy nabytek częstochowian nie ukrywał radości po przeprowadzce do Rakowa. – Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tutaj być. Cieszę się, że dostałem taką szansę. To mój trzeci klub w tym kraju. Czuję się dobrze, w końcu zaaklimatyzowałem się w Polsce. Dołączyłem do Rakowa, by zdobyć mistrzostwo – mówił Jean Carlos Silva cytowany przez stronę Niebiesko-czerwonych przy okazji ogłoszenia transferu.

Częstochowska drużyna aktualnie plasuje się na pozycji lidera PKO Ekstraklasy. Raków ma na swoim koncie 41 punktów.

Czytaj więcej: Zieliński o finansach Legii: sytuacja jest trudna

Komentarze