W weekend strzelił cztery bramki, teraz podpisał nowy kontrakt z Rakowem

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis fot. PressFocus

Vladislavs Gutkovsis kontynuuje swoją karierę w Częstochowie. Raków poinformował o podpisaniu nowego kontraktu, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

  • Vladislavs Gutkovskis przedłużył kontrakt z Rakowem Częstochowa
  • Nowa umowa obowiązuje do połowy 2025 roku i zawiera opcję dwuletniego przedłużenia
  • W obecnym sezonie Łotysz strzelił sześć bramek

Dobra passa Rakowa

Kilka dni temu Vladislavs Gutkovskis został bohaterem meczu Rakowa Częstochowa z Wisłą Płock. Łotysz strzelił aż cztery bramki i przypieczętował wysokie zwycięstwo swojej drużyny.

Teraz w jego sprawie pojawiły się kolejne dobre wieści, bowiem Raków poinformował o przedłużeniu kontraktu. Nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwa lata. W wypowiedzi dla oficjalnej strony klubowej Gutkovskis nie krył wielkiego zadowolenia.

– To dla mnie ważny moment. Myślę, że robię dodatkowy krok do przodu, bo wiem, że tutaj będę się mógł jeszcze rozwinąć i stać się lepszym piłkarzem. Przeżyłem tutaj wiele wspaniałych momentów, to trwa dalej. Nigdzie się nie wybieram, czuję się tutaj bardzo dobrze i cieszę się z przedłużenia kontraktu – zapewnia Łotysz.

W ataku Rakowa Częstochowa panuje ogromna konkurencja. Gutkovskis walczy o miejsce w składzie z Sebastianem Musiolikiem i Fabianem Piaseckim. W obecnym sezonie 27-latek rozegrał 23 mecze we wszystkich rozgrywkach i strzelił sześć goli. Skuteczność pod bramką rywala nie jest jednak jego największym atutem.

Zobacz również: Raków sięgnie głęboko do portfela

Komentarze