Rafał Wolski z nowym kontraktem. Wjechał cały na biało!

Rafał Wolski
Rafał Wolski Szymon Łabiński / Wisła Płock

Rafał Wolski podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock. Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku. Znalazła się w niej również opcja przedłużenia współpracy o kolejny rok. Oznacza to, że 28-letni rozgrywający pozostanie piłkarzem Wisły Płock przynajmniej przez dwa najbliższe sezony.

28-letni Wolski szeregi Wisły Płock zasilił 6 marca 2020 na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej występował w Lechii Gdańsk. Z powodu problemów zdrowotnych długo czekaliśmy na jego debiut w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce. Niespełna rok po dołączeniu do Wisły Płock – 4 marca 2021 – Rafał zaliczył premierowy występ w drużynie Nafciarzy w wyjazdowym meczu z PGE FKS Stalą Mielec (2:2)

Łącznie w sezonie 2020/2021 zagrał natomiast w 7 spotkaniach, w tym w 3 w wyjściowej “11”, notując 2 bramki i asystę. Na listę strzelców wpisywał się w pojedynkach z Rakowem Częstochowa (2:2) oraz KGHM Zagłębiem Lubin (4:0). W ostatniej fazie rozgrywek “Wolak” imponował nie tylko liczbami, ale także formą sportową, dlatego też cieszymy się, że zdecydował się parafować nową umowę, po którą wjechał na koniu, ubrany cały na biało…

Komentarze