Radomiak ujawnił kadrę na obóz w Antalyi

Piłkarze Radomiaka
Piłkarze Radomiaka fot. PressFocus

Radomiak to jedna z 16 ekip PKO Ekstraklasy, które zimą zdecydowały się na zgrupowanie w Turcji. Znana jest kadra Zielonych na obóz w Antalyi. Mariusz Lewandowski powołał 28 piłkarzy.

  • Radomiak będzie wiosną robić wszystko, aby utrzymać się w elicie
  • Zieloni szlifować formę przez najbliższe dwa tygodnie będą w Turcji
  • W kadrze radomian na obóz znalazło się 28 graczy

Kadra Radomiaka na tureckie zgrupowanie

Radomiak pierwszy mecz ligowy w 2023 roku rozegra 27 stycznia, mierząc się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Zieloni będą w drugiej części sezonu przede wszystkim walczyć o utrzymanie ligowe bytu. Pomóc w zrealizowaniu celu ma zgrupowanie w dniach 8-20 stycznia w Antalyi.

Biuro prasowe klubu z Radomia poinformowało, że na turecki obóz uda się 28 piłkarzy. W gronie zawodników powołanych przez Mariusza Lewandowskiego nie znalazł się Michał Feliks, który wkrótce ma zostać oficjalnie wypożyczony do końca sezonu do Ruchu Chorzów.

Piłkarze powołani na obóz Antalyi:

Bramkarze: Gabriel Kobylak, Albert Posiadała, Michał Jerke, Wiktor Koptas;

Obrońcy: Raphael Rossi, Mateusz Cichocki, Dawid Abramowicz, Damian Jakubik, Pedro Justiniano, Daniel Pik, Aleksander Gajgier, Kacper Wiatrak;

Pomocnicy: Filipe Nascimento, Thabo Cele, Roberto Alves, Jakub Nowakowski, Luizao, Daniel Łukasik, Christos Dónis, Luís Machado, Berto Cayarga, Leandro, Lisandro Semedo, Jakub Snopczyński, Miłosz Żurawski, Mikołaj Molendowski;

Napastnicy: Jean Franco Sarmiento, Dominik Sokół.

Czytaj więcej: Wisła udała się do Turcji, kadra Białej Gwiazdy na obóz w Antalyi

Komentarze