Radomiak domknął kolejny transfer

Franciszek Wróblewski
Franciszek Wróblewski fot. PressFocus

Radomiak w oficjalnym komunikacie poinformował, że nowym zawodnikiem tego zespołu został Franciszek Wróblewski. Młody zawodnik wzmocnił szeregi beniaminka PKO Ekstraklasy w ataku.

  • Radomiak w 2022 roku nie wygrał jeszcze meczu, ale jest bardzo aktywny na rynku transferowym
  • Zimą szeregi radomian wzmocniło już kilku Latynosów, a także Daniel Łukasik
  • Od soboty 19 lutego zawodnikiem Zielonych jest również Franciszek Wróblewski, który podpisał umowę na 1,5 roku

Radomiak pozyskał napastnika

Radomiak w trakcie trwającego sezonu jest jedną z największych rewelacji PKO Ekstraklasy. Drużyna Dariusza Banasika legitymuje się obecnie dorobkiem 36 punktów. Okazję na poprawienie tego bilansu team z Radomia będzie miał w niedzielnym starciu 22. kolejki z Wartą Poznań.

Dzień przez kolejnym spotkaniem ligowym sfinalizowany został natomiast kolejny transfer Radomiaka. Zespół z Radomia został wzmocniony Franciszkiem Wróblewskim, który jeszcze jesienią grał w eWinner II Lidze, broniąc barw Pogoni Siedlce. W 16 meczach zdobył jedną bramkę. Z nowym klubem zawodnik związał się kontraktem do końca czerwca 2023 roku.

W zimowym oknie transferowym szeregi Radomiaka wzmocniło już kilku zawodników. Byli to: Luizao, Jo Santos, Daniel Łukasik, Abraham Marcus, Dawid Olejarka i Thabo Cele.

Po przerwie zimowej radomianie rozegrali jak na razie dwa ligowe spotkania, w których nie wygrali ani razu. Starcie z Wisłą Płock zakończyło się remisem (1:1). Tymczasem w boju z Rakowem Częstochowa podopieczni Banasika przegrali (0:1).

Czytaj więcej: Łukasik nowym piłkarzem Radomiaka

Komentarze