Probierz: Tempo było dosyć dobre i zdobyliśmy piękne gole

Michał Probierz
Michał Probierz fot. ASInfo

Trener Cracovii Michał Probierz nie krył zadowolenia po wygranej z Jagiellonią Białystok 4:2 w meczu pierwszej rundy rozgrywek o Puchar Polski.

Czytaj dalej…

– Kibice zobaczyli bardzo ciekawe spotkanie. Jego tempo było dosyć dobre. Mecz miał różne fazy. Początkowo pewność siebie była po stronie Jagiellonii, ale spokój wracał nam z minuty na minutę. Co ważne, zdobyliśmy piękne gole – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu klubu z Krakowa.

– Szkoda, że nie padła bramka na 4:1, jednak ważne, że dobrze zamknęliśmy mecz. Niepotrzebnie tylko straciliśmy gola na 2:1, bo zawodnicy Jagiellonii nabrali pewności siebie – podkreślił opiekun Pasów.

– Dobrze, że zostawiliśmy w drużynie Tomasa Vestenickiego. Pokazał się z bardzo dobrej strony. Jest dla nas naprawdę dobrą alternatywą. Musimy się dobrze zregenerować i przygotować do meczu derbowego – zaznaczył doświadczony szkoleniowiec.

– Chcieliśmy, by Pelle wszedł powoli, dlatego nie wystawiliśmy go na mecz z Legią. Nie chcę mówić, co było przyczyną, bo gramy niedługo. Nie chcielibyśmy ujawniać tego przed nadchodzącym meczem. Sztab medyczny stara się, by postawić go na nogi – ujawnił Probierz.

Komentarze