Pogoń wzmocniła się kosztem Legii Warszawa

Kacper Kostorz
Kacper Kostorz fot. PressFocus

Kacper Kostorz zmienił barwy klubowe. Zawodnik zasilił szeregi Pogoni Szczecin, z którą związał się umową na 4,5 roku.

  • Pogoń Szczecin poinformowała o drugim wzmocnieniu tej zimy
  • Portowcy wzmocnili się kosztem Legii Warszawa
  • Kacper Kostorz skreślny w stołecznym klubie został przygarnięty przez ekipę Kosty Runjaicia

Kostorz z ligowego outsidera trafił do wicelidera rozgrywek

Kacper Kostorz ostatnio bronił barw Legii Warszawa. Zawodnik urodził się w Cieszynie, a pierwsze kroki w profesjonalnej piłce nożnej stawiał w Mieszko Piaście.

W swoim piłkarskim CV urodzony w 1999 roku piłkarz ma między innymi takie ekipy jak: Podbeskidzie Bielsko-Biała, czy Górnik Zabrze. Tymczasem dzięki udanym występom w I lidze zapracował na transfer do Wojskowych.

Kostorz jako zawodnik Legii wygrał przede wszystkim dwa razy mistrzostwo Polski. Aczkolwiek nie był w tym okresie pierwszoplanową postacią Wojskowych. W tej kampanii w szeregach ekipy z Warszawy piłkarz zagrał natomiast w trzech ligowych meczach i raz w Pucharze Polski.

Kostorz jest drugim zawodnikiem, który zimą trafił do Portowców. Wcześniej przedstawiciele Pogoni poinformowali, że zostało skrócone wypożyczenie Bartosza Klebaniaka z Pogoni Siedlce.

Szczecinianie po rozegraniu 19 spotkań w PKO Ekstraklasie plasują się na drugiej pozycji. Pogoń legitymuje się dorobkiem 37 punktów. Pierwszy mecz po zimowej przerwie Portowcy rozegrają 5 lutego, mierząc się z Piastem Gliwice.

Czytaj więcej: Wisła Kraków traci swoją gwiazdę, Yeboah urzeczywistnia amerykański sen

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze