Podbeskidzie wypożyczyło pomocnika z Lechii

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała fot. PressFocus

Podbeskidzie Bielsko-Biała od momentu, gdy stery nad tą drużyną przejął trener Dariusz Żuraw, pozytywnie zaskoczyło. Klub właśnie poinformował o sfinalizowaniu pierwszego zimowego transferu.

  • Podbeskidzie zaczęło zimową ofensywę transferową
  • Szeregi Górali zasilił Tomasz Neugabauer
  • 19-latek związał się z ekipą z Bielska-Białej umową do końca czerwca 2023 roku

Podbeskidzie z pierwszym wzmocnieniem na wiosnę

Podbeskidzie Bielsko-Biała po rozegraniu 18 ligowych meczów legitymuje się bilansem 27 punktów. Górale aktualnie plasują się na ósmej pozycji w tabeli Fortuna 1 Liga, tracąc zaledwie punkt do szóstej Arki Gdynia, zajmującej miejsce premiowane grą w barażach o awans.

Górale jednocześnie są w niezłym położeniu przed rundą wiosenną na zapleczu PKO Ekstraklasy. Nie może zatem dziwić, że ekipa z Bielska-Białej ma plany, aby włączyć się do gry o awans do elity.

Biuro prasowe Podbeskidzia w oficjalnym komunikacie poinformowało o pozyskaniu nowego zawodnika. Wypożyczony do Górali został Tomasz Neugebauer.

“Do drużyny TSP dołączył 19-letni Tomasz Neugabauer Zawodnik przeniósł się na wypożyczenie z Lechii Gdańsk. Swoją piłkarską karierę, Tomasz rozpoczął w rodzimej Odrze Wodzisław, a w sezonie 2018/19 związał się z Ruchem Chorzów. Wiosną 2022 roku, pomocnik przeniósł się do Ekstraklasowej Lechii Gdańsk. W sezonie 2022/23 wystąpił w dwóch meczach Ekstraklasy oraz raz w Pucharze Polski. Neugebauer został wypożyczony z Lechii do 30.06.2023 roku” – czytamy w oficjalnym komunikacie przedstawiciela Fortuna 1 Ligi.

Czytaj więcej: Lechia wydostała się ze strefy spadkowej [WIDEO]

Komentarze