Podbeskidzie wybrało nowego trenera, wkrótce oficjalny komunikat

Dariusz Żuraw
Dariusz Żuraw fot. PressFocus

Podbeskidzie Bielsko-Biała w ostatnim czasie nie rozpieszcza swoich kibiców. Po bolesnych porażkach ze Stalą Rzeszów w Fortuna 1 Lidze i Lechią Zielona Góra w Fortuna Pucharze Polski władz klubu podjęły decyzję o rozstaniu z Mirosławem Smyłą. Dziennikarz Dominik Wardzichowski ujawnił, że stery nad Góralami ma przejąć Dariusz Żuraw.

  • Podbeskidzie Bielsko-Białą wkrótce ogłosi nazwisko nowego trenera
  • Dominik Wardzichowski ze Sport.pl przekazał, że stery nad Góralami przejmie Dariusz Żuraw
  • 49-latek pozostawał bez pracy od niespełna roku

Dariusz Żuraw zostanie trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała na zapleczu PKO Ekstraklasy po rozegraniu ośmiu spotkań legitymuje się dorobkiem 12 punktów na koncie. Do lidera rozgrywek Górale tracą pięć oczek.

Dziennikarz Dominik Wardzichowski ze Sport.pl daje do zrozumienia, że nowym trenerem Podbeskidzie zostanie Dariusz Żuraw. 49-latek ma zatem wrócić na ławkę trenerską po niespełna rocznej przerwie.

W kontekście pracy w ekipie z Bielska-Białej wymieniani byli też Ireneusz Mamrot oraz Dariusz Banasik. Z tym drugiem do końca były prowadzone rozmowy. Ostatecznie jednak decydenci Górali zdecydowanie się na zatrudnienie byłego trenera Zagłębia Lubin, czy Lecha Poznań.

Wszystko wskazuje na to, że debiut w roli nowego szkoleniowca żuraw zaliczy w wyjazdowym meczu z Chojniczanką Chojnice w ramach 10. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Czytaj więcej: Djudjević oburzony po meczu ze Stalą. “Na takie błędy nie ma taktyki”

Komentarze