Podbeskidzie pozyskało 18-letniego pomocnika

Dominik Frelek
Dominik Frelek fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dominik Frelek został nowym zawodnikiem beniaminka PKO Ekstraklasy, Podbeskidzia Bielsko-Biała. 18-letni zawodnik do Górali na zasadzie definitywnego transferu, podpisując trzyletnią umową.

Czytaj dalej…

Frelek jest wychowankiem Stali Grudziądz, ale ma również na swoim koncie występy w młodzieżowych zespołach Jagiellonii Białystok. W poprzednim sezonie bronił barw pierwszoligowej Olimpii Grudziądz, w barwach której rozegrał 28 spotkań na boiskach Fortuna 1 Ligi.

– W nowej drużynie chciałbym grać jak najwięcej i to jest mój cel indywidualny, jaki stawiam przed sobą, z Podbeskidziem, jako zespół, chciałbym powalczyć o jak najlepszy wynik w Ekstraklasie. Podbeskidzie stawia na młodych zawodników, co pokazało w poprzednim sezonie w pierwszej lidze, a przy tym gra naprawdę ładną piłkę, dlatego dziś jestem tutaj, a nie w innym klubie – powiedział pomocnik, który w zespole Podbeskidzia będzie występował z numerem 44 na koszulce.

Czwarty transfer Podbeskidzia

Dominik Frelek jest czwartym zawodnikiem, który zasilił szeregi beniaminka przed nowym sezonem. Wcześniej piłkarzami Podbeskidzia Bielsko-Biała zostali Gergo Kocsis, Milan Rundić i Maksymilian Sitek.

Komentarze