Zagłębie vs Legia. Zapowiedź, typy, kursy

Jarosław Niezgoda
Jarosław Niezgoda fot. Paweł Kot

W ostatnim piątkowym meczu 20. kolejki polskiej ekstraklasy Zagłębie Lubin w roli gospodarza zmierzy się z Legią Warszawa. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, w której znajdziecie między innymi informacje na temat sytuacji obu zespołów, nasze przewidywania, a także kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W różnych nastrojach do swojego najbliższego starcia przystąpią obie drużyny. Tym samym legioniści w ligowej klasyfikacji wyprzedzają Miedziowych o 13 punktów, będąc liderem rozgrywek.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, ostatnie wyniki

Ekipa z Dolnego Śląska ostatnio prezentuje sinusoidalną formę. Od końcówki listopada Zagłębie za przemian przegrywa, aby wygrać. Idąc tym tropem, w piątkowy wieczór Miedziowi powinni wygrać, bo z Arką Gdynia przegrali 1:2> W każdym razie boiskowe wszystko zweryfikuje.

Tymczasem team z Warszawy ma za sobą passę czterech kolejnych zwycięstw, licząc wszystkie rozgrywki. Aktualni wicemistrzowie Polski wygrali między innymi z Wisłą Płock, czy ze Śląskiem Wrocław. Taki stan rzeczy sprawia, że Wojskowi legitymują się aktualnie dorobkiem 38 “oczek” na koncie.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, historia

Po raz ostatni przedstawiciele obu teamów rywalizowali ze sobą w sierpniu, a górą w tym boju była Legia, wygrywając 1:0 po trafieniu Marko Vesovicia. Dodajmy, że ogólnie w ostatnich pięciu starcach między obiema ekipami dwa górą był stołeczny zespół, dwa razy wygrywali lubinianie, a jeden mecz zakończył się remisem.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, kursy

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, 1×2 kursy
Wygrana
Zagłębia
Remis Wygrana
Legii
STS 4,50 3,85 1,75 Sprawdź ofertę STS
Betclic 4,90 4,00 1,71 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 4,70 3,90 1,71 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 4,82 3,85 1,78 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 4,90 4,10 1,73 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 4,50 3,65 1,75 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 4,70 3,90 1,74 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 4,70 3,85 1,76 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 18.12.2019 21:32

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gości – kurs na zwycięstwo teamu ze stolicy Polski oscyluje wokół 1,71-1,78. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Etoto.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami analityków bukmacherskich, stawiając też na wygraną Wojskowych. Nasz typ: 1:3.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, transmisja meczu

Piątkowe starcie Zagłębie Lubin – Legia Warszawa będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze