Fornalik: Nie ma tematu zmęczenia

Waldemar Fornalik
Waldemar Fornalik fot. Daniel Dmitriew / Piast-gliwice.eu

Piast Gliwice nie zaczął dobrze sezonu ligowego. W niedzielne popołudnie ekipa z Górnego Śląska na swoim stadionie musiała uznać wyższość Pogoni Szczecin. Nie dziwi, że po ostatnim gwizdku sędziego zawiedziony był opiekun Piastunek.

Czytaj dalej…

Piast Gliwice przegrał z Dumą Pomorza 0:1. Gola na wagę wygranej teamu ze Szczecina strzelił Alexander Gorgon.

Najlepszy mecz w wykonaniu Niebiesko-czerwonych

– Myślę, że z dotychczasowych meczów to właśnie to spotkanie było najlepsze. Stworzyliśmy sobie sytuacje, po których powinny paść bramki, ale tak się nie stało. Jeden błąd przy stałym fragmencie gry zadecydował, że przegraliśmy – móił Waldemar Fornalik w trakcie konferencji prasowej cytowany przez Piast-gliwice.eu.

– Nie ma tematu zmęczenia po meczu w europejskich pucharach, bo zespół nieźle się prezentował. Zabrakło jedynie skuteczności. Szkoda, bo widać było, że drużyna pracowała. Powoli widać efekty naszej codziennej pracy i tym bardziej jest to dla nas niełatwa sytuacja, bo każdy dobry występ poparty zwycięstwem ma dobry wpływ na postawę zespołu – dodał były selekcjoner reprezentacji Polski.

Fornalik: Liczę, że zawodnicy nie spuszczą głów

– Liczę, że zawodnicy nie spuszczą głów, tylko wspólnie pokażemy, gdzie jeszcze tkwią rezerwy i nad tym będziemy pracowali podczas najbliższej przerwy na reprezentację – skwitował Fornalik.

Gliwicki team po przerwie na spotkania reprezentacyjne zmierzy się w delegacji z Wartą Poznań. Piast swój mecz z beniaminkiem rozgrywek rozegra 12 września o godzinie 17:30.

Komentarze