Vukovic: Były w naszej grze pozytywy

Aleksandar Vukovic
Aleksandar Vukovic Krystyna Pączkowska / Slaskwroclaw.pl

Legia Warszawa ostatnich dni nie może zaliczyć do udanych. Mistrz Polski najpierw został wyeliminowany z eliminacji do Ligi Mistrzów przez Omonię Nikozja, a w sobotni wieczór na swoim stadionie był zmuszony uznać wyższość Jagiellonii Białystok. Opiekun Wojskowych nie ukrywał, że czuje złość po przegranej z Dumą Podlasia.

Czytaj dalej…

Legia Warszawa po dwóch kolejkach ligowych legitymuje się trzema punktami wywalczonymi w starciu z Rakowem Częstochowa.

Ryzyko było wkalkulowane

– Czujemy złość ze względu na przegraną. Braliśmy pod uwagę różne scenariusze, mieliśmy mało czasu na przygotowania do tego meczu, zrobiliśmy również dużo zmian, więc rzeczywiście istniało pewne ryzyko – mówił Aleksandar Vukovic cytowany przez Legia.com.

Emocje w Warszawie! Jagiellonia z kompletem punktów!

– Mecz potoczył się tak, a nie inaczej, a przecież mogliśmy go wygrać. W pierwszej połowie popełniliśmy dwa duże błędy w obronie, które nasi rywale wykorzystali. Jagiellonia oddała w tym meczu dwa celne strzały, które dały jej zwycięstwo – dodał opiekun stołecznej ekipy.

Vukovic: Doceniam wielki wysiłek chłopaków

– W drugiej połowie wszystko wyglądało zupełnie inaczej, fajnie się to zazębiało i naprawdę zabrakło nam niewiele. Tu słupek, tu poprzeczka, tu super sytuacja Jose Kante. Doceniam wielki wysiłek chłopaków i nieustanne dążenie do tego by odwrócić losy spotkania. Uważam, że w drugiej części spotkania były w naszej grze pozytywy i jestem pewien, że z meczu na mecz ten zespół zacznie wyglądać coraz lepiej – przekonywał Vukovic.

Legioniści w spotkaniu trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy zmierzą się w derbach Mazowsza z Wisłą Płock. Mecz ten zaplanowany jest na piątek 11 września. Pierwszy gwizdek sędziego w tym boju zaplanowany jest na 20:30.

Komentarze