Trener Stali: Mecz nie układał się po naszej myśli

PKO Ekstraklasa
PKO Ekstraklasa fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Stal Mielec w piątkowy wieczór zaliczyła swoją pierwszą ligową porażkę po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Team z Podkarpacia przegrał na swoim stadionie z Górnikiem Zabrze. Po zakończeniu meczu rozczarowania takim stanem rzeczy nie krył opiekun mielczan.

Czytaj dalej…

Stal Mielec na przerwę reprezentacyjna udaje się zatem z jednym punktem na koncie, który został wywalczony przez beniaminka PKO Ekstraklasy w boju przeciwko Wiśle Płock.

Pierwszy gol podciął skrzydła

– Niestety meczu nie rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść. Pierwszą połowę rozpoczęliśmy tak, jak sobie tego życzyliśmy. Mieliśmy dobre akcje, impulsy i sytuacje strzeleckie. Po 30 minutach straciliśmy jednak naszą werwę. Następstwem tego padł pierwszy gola dla naszych rywali, który podciął nam skrzydła – mówił na konferencji prasowej Dariusz Skrzypczak.

Brosz: Zneutralizowaliśmy plan trenera rywali

– W drugiej połowie chcieliśmy grać nadal swoją piłkę. Szybko jednak dostaliśmy bramkę na 2:0, co sprawiło, że zachwiana została nasza równowaga. Ogólnie zobaczyliśmy mecz, który nie układał się po naszej myśli – dodał trener Stali.

Czas na wprowadzenie poprawek

W ramach trzeciej kolejki polskiej ekstraklasy na drodze mielczan stanie Cracovia. Stal rozegra ten bój na obiekcie Pasów. Mecz zaplanowany jest na 12 września. Zanim jednak do tego dojdzie, to przed drużyną z Podkarpacia kontrolna potycza z Wisłą Kraków, która będzie miała miejsce 5 września.

Komentarze