Sobolewski: Na lepszą grę potrzeba kolejnych spotkań

Radosław Sobolewski
Radosław Sobolewski fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.

Wisła Płock w niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki PKO Ekstraklasy podzieliła się punktami z Lechem Poznań, remisując 1:1. Nafciarze zaliczyli zatem drugi remis z rzędu w nowym sezonie rozgrywek. Po zakończeniu zawodów kilka zdań komentarza na temat spotkania wyraził trener płocczan.

Czytaj dalej…

Wisła Płock obie bramki zdobyła po skutecznie egzekwowanych rzutach karnych. Pierwsze trafienie po uderzeniu z 11 metrów zaliczył Mateusz Szwoch. Z kolei punkt teamowi z Mazowsza uratował gol Patryka Tuszyńskiego.

Trener Nafciarzy zadowolony ze swoich podopiecznych

– Jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Chciałbym podkreślić, że wyglądamy dobrze pod względem fizycznym, co widać w liczbach oraz podczas meczów. Dzięki temu możemy nawiązać walkę z tak groźnym zespołem, jakim jest Lech Poznań, szczególnie przy Bułgarskiej – mówił Radosław Sobolewski w trakcie konferencji prasowej cytowanej przez Lechpoznan.pl.

Żuraw: Dużo pracy przed nami

– Kolejna rzecz to wypełnienie planu, a to również wyglądało solidnie. Zauważyłem także progres w kontekście sytuacji podbramkowych. Czeka nas sporo pracy, aby ten zespół grał jeszcze lepiej, bardziej zdecydowanie, ale na to potrzeba kolejnych spotkań – dodał opiekun Nafciarzy.

Wisła Płock po przerwie na mecze kadry zmierzy się na swoim stadionie w derbach Mazowsza z Legią Warszawa. Nafciarze z mistrzami Polski zmierzą się 11 września (piątek) o godzinie 20:30.

Komentarze