Skowronek: Więcej dobrego działo się w drugiej połowie

Artur Skowronek
Artur Skowronek fot. Radosław Bełżek

Wisła Kraków zremisowała w swoim pierwszym meczu ligowym w sezonie 2020/2021, dzieląc się punktami z Jagiellonią Białystok. Zespołowi Białej Gwiazdy nie udało się tym samym zrehabilitować za wstydliwą porażkę z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w Fortuna Pucharze Polski. Po zakończeniu meczu kilka zdań na jego temat wyraził opiekun teamu z Małopolski.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że jedyny poniedziałkowy bój w ramach PKO Ekstraklasy zakończył się rezultatem 1:. Wynik rywalizacji otworzył Maciej Makuszewski. Z kolei do wyrównania doprowadził Jakub Błaszczykowski.

Skowronek: Cieszą dobre zmiany

– Jagiellonia to bardzo dobra drużyna, która ma wiele jakości, co pokazała na początku meczu. Cieszę się jednak z odpowiedzi mojego zespołu po stracie bramki, złapaliśmy kontakt. Uważam, że więcej dobrego działo się w drugiej połowie – mówił Artur Skowronek cytowany przez Wisla.krakow.pl.

– Cieszę się z dobrych zmian, jestem zadowolony, że idziemy w odpowiednim kierunku – mówię o przygotowaniu fizycznym i ogólnym budowaniu naszej drużyny. Ten mecz był trudny, ale tak, jak wspomniałem, w drugiej połowie poza determinacją i aspektami motorycznymi, pokazaliśmy nieco jakości. Brakowało ostatnich momentów w polu karnym i uważam, że mogliśmy się pokusić o to, by wywieźć dzisiaj komplet punktów – dodał trener Wisły.

Swój kolejny mecz krakowski team rozegra już w najbliższą sobotę, mierząc się na swoim stadionie ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie drugiej kolejki PKO Ekstraklasy z udziałem Białej Gwiazdy zaplanowane jest na godzinę 17:30.

Komentarze