Pogoń vs Korona. Zapowiedź, typy, kursy

Jakub Bartkowski
Jakub Bartkowski fot. Pogoń Szczecin

Bardzo interesująco zapowiada się piątkowa batalia w ramach PKO Ekstraklasy, w której Pogoń Szczecin na swoim stadionie zmierzy się z Koroną Kielce. Gospodarze walczą w tym sezonie o najwyższe cele. Z kolei team Mirosława Smyły broni się przed spadkiem. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

17 punktów dzieli aktualnie obie ekipy w ligowej tabeli. Portowcy plasują się po rozegraniu 19 meczów ligowych na drugiej pozycji, z kolei 18 miejsce piastują kielczanie.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, ostatnie wyniki

Ekipy Kosty Runjaicia w ostatniej serii gier byłą zmuszona uznać wyższość krakowskiej Wisły, co skutkowało tym, że Pogoń straciła fotel lidera.

Tymczasem zawodnicy Korony pokonali Cracovię (1:0), wracając tym samym na zwycięski szlak po dwóch z rzędu porażkach.  Warto jednak odnotować, że kielczanie już od ośmiu spotkań nie wygrali w delegacji.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, historia

W pięciu ostatnich konfrontacjach między obiema drużynami jedno zwycięstwo zaliczyli piłkarze Granatowo-bordowych, z kolei cztery starcia zakończyły się remisem. Pogoń wygrała właśnie w ostatnim spotkaniu między obiema ekipami a wygraną szczecinianom zapewnił Sebastian Kowalczyk.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, kursy

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, 1×2 kursy
Wygrana
Pogoni
Remis Wygrana
Korony
STS 1,60 4,00 5,65 Sprawdź ofertę STS
Betclic 1,62 3,90 6,00 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,58 4,00 5,75 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 1,63 3,95 6,10 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,60 4,30 5,90 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 1,62 3,65 5,70 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,48 4,25 8,00 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 1,62 3,90 6,00 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 18.12.2019 20:17

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo teamu z portowego miasta oscyluje wokół 1,48-1,63. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Etoto.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, typy i przewidywania

Nasza redakcja stawia w tym boju zwycięstwo gospodarzy. Nasz typ: 2:0.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, transmisja meczu

Piątkowe starcie Pogoń Szczecin – Korona Kielce będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport 2 i Canal+ Sport 4. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze