Szósty transfer Warty. Wzmocnienie obrony

GKS Jastrzębie - Warta Poznań
GKS Jastrzębie - Warta Poznań fot. www.gksjastrzebie.com

Warta Poznań, która już w ten weekend ponownie zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej, sfinalizowała w piątek transfer kolejnego zawodnika. Tym razem drużynę Zielonych wzmocnił Mateusz Spychała.

Czytaj dalej…

22-letni obrońca do Warty przechodzi na zasadzie wolnego transferu z Korony Kielce, w barwach której rozegrał w poprzednim sezonie 24 spotkania na boiskach PKO Ekstraklasy. Wcześniej Spychała był również zawodnikiem takich klubów jak Lech Poznań, Radomiak Radom, Wigry Suwałki i Stal Mielec.

– Mateusz jest naszym pierwszym, ale nieostatnim wzmocnieniem prawej strony obrony. Cieszymy się, że wybrał Wartę Poznań, ponieważ to młody, perspektywiczny zawodnik, z doświadczeniem na poziomie Ekstraklasy, a do tego Wielkopolanin – podkreśla dyrektor sportowy Robert Graf i dodaje: – Wierzymy w to, że podniesie jakość oraz wzmocni rywalizację na prawej stronie obrony Warty Poznań.

Sześć wzmocnień Warty

Mateusz Spychała, który jest bocznym obrońcą, to szósty zawodnik, który wzmocnił zespół Warty przed nowym sezonem. Wcześniej kontrakty z klubem podpisali: bramkarz Daniel Bielica, pomocnicy Mateusz Czyżycki, Konrad Handzlik i Michał Kopczyński oraz napastnik Mateusz Kuzimski.

Komentarze