Górnik vs Jagiellonia. Zapowiedź, typy, kursy

Łukasz Wolsztyński
Łukasz Wolsztyński fot. Dariusz Hermiersz / GornikZabrze.pl

Bardzo interesująco zapowiada się sobotnia potyczka w polskiej ekstraklasie, w której Górnik Zabrze przed własną publicznością zmierzy się z Jagiellonią Białystok. W ligowej tabeli co prawda obie ekipy dzieli różnica dziewięciu punktów. W każdym razie team z Górnego Śląska wciąż ma nadzieję na wywalczenie miejsca w grupie mistrzowskiej. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W różnych nastrojach do swojego starcia przystąpią obie drużyny. Zabrzanie ostatnio kończyli swoje zawody na tarczy. Z kolei team z Podlasia odniósł przekonującą wiktorię. W każdym razie, znając realia polskiej piłki, nie powinno mieć to większego znaczenia w sobotni wieczór.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, ostatnie wyniki

Podopieczni Marcina Brosza ostatnio przegrali 1:2 z Rakowem Częstochowa. Ogólnie w ostatnich pięciu potyczkach ligowych zabrzanie wygrali tylko raz, pozostawiając w pokonanym polu Wisłę Kraków.

Tymczasem białostoczanie mają za sobą wygrane 3:0 starcie z Lechią Gdańsk. Jednocześnie team z Podlasia wrócił na zwycięski szlak po dwóch porażkach z rzędu.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, historia

W sześciu ostatnich spotkaniach między obiema ekipami trzy razy górą była Jagiellonia, dwa wygrywali zabrzanie, a jedna potyczka zakończyła się remisem. W ostatnim boju między obiema ekipami górą był team z Podlasia, który na swoim stadionie wygrał z Górnikiem 3:1.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, sytuacja kadrowa

Adrian Gryszkiewicz, Michał Koj, czy Tomasz Loska to trójka piłkarzy, których na pewno zabraknie w ostatnim starciu 20. kolejki polskiej ekstraklasy. Z kolei w Jagiellonii zabraknie tylko Patryka Klimali.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, kursy

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, 1×2 kursy
Wygrana
Górnik
Remis Wygrana
Jagiellonia
STS 2,67 3,40 2,60 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,70 3,40 2,65 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,65 3,25 2,70 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,72 3,30 2,76 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,70 3,45 2,70 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,67 3,30 2,57 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,75 3,35 2,75 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,70 3,40 2,65 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 20.12.2019 8:06

Polskie firmy bukmacherskie stawiają w roli delikatnych faworytów, ekipę gości – kurs na zwycięstwo Jagiellonii oscyluje wokół 2,57-2,76. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gospodarzy – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Etoto.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, typy i przewidywania

Naszym zdaniem bój na stadionie im. Ernesta Pohla zakończy się podziałem punktów. Nasz typ: 1:1.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, przewidywane składy

Górnik: Chudy – Sekulić, Wiśniewski, Bochniewicz, Janża, Matuszek, Matras, Zapolnik, Wolsztyńskim Jimenez, Angulo

Jagiellonia: Sandomierski – Kadlec, Arsenić, Runje, Guilherme, Romanczuk, Camara, Posipisil, Prikryl, Imaz, Bida.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, transmisja meczu

Sobotnie starcie Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze