Żuraw: Dużo pracy przed nami

Dariusz Żuraw
Dariusz Żuraw fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Lech Poznań w ostatnim spotkaniu drugiej kolejki PKO Ekstraklasy zremisował na swoim stadionie z Wisłą Płock. Taki stan rzeczy sprawia, że Kolejorz wciąż pozostaje bez zwycięstwa. Po zakończeniu niedzielnego meczu kilka zdań komentarza na temat jego przebiegu wyraził trener teamu ze stolicy Wielkopolski.

Czytaj dalej…

Spotkanie na stadionie przy ulicy Bułgarskiej zakończyło się rezultatem 2:2. Trafienia dla lechitów zaliczyli Mikael Ishak oraz Jakub Kamiński.

Żuraw: Zainwestowaliśmy wiele, żeby odwrócić losy tego spotkania

– Trudno zebrać na gorąco myśli po takim meczu. Pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu, po przerwie zainwestowaliśmy wiele, żeby odwrócić losy tego spotkania. To się nam udało, strzeliliśmy dwa gole, po czym w bardzo prosty, powiedziałbym wręcz naiwny sposób, ponownie tracimy bramkę w końcówce – rzekł Dariusz Żuraw na konferencji prasowej cytowanej przez Lechpoznan.pl.

Podział punktów w Poznaniu (relacja)

– To są elementy, które musimy dopracować. Popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów w defensywie, aby wygrać to starcie. Tak samo było w Lubienie. Dużo pracy przed nami – dodał opiekun aktualnych wicemistrzów Polski.

Po przerwie na mecze kadry rywalem WKS

Lech w spotkaniu trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy zagra w delegacji ze Śląskiem Wrocław. Mecz z wiceliderem rozgrywek Kolejorz rozegra 12 września o godzinie 20:00.

Komentarze