Cracovia vs Śląsk. Zapowiedź, typy, kursy

Vitezslav Lavicka
Vitezslav Lavicka fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

W jednym z dwóch pierwszych piątkowych spotkań w ramach 20. kolejki polskiej ekstraklasy piłkarze Cracovii zmierzą się przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego obie drużyny plasują się w pierwszej piątce ligowej stawki. Aktualnie dzieli je różnica zaledwie jednego punktu, co dodaje dodatkowego smaczku rywalizacji.

Cracovia – Śląsk Wrocław, ostatnie wyniki

Krakowianie przystąpią do swojej potyczko, chcąc się zrehabilitować za porażkę z Koroną Kielce sprzed kilku dni. Z kolei team z Dolnego Śląska ma za sobą remis z Lechem Poznań. Wcześniej ekipa Vitezslava Lavicki uległa 0:3 warszawskiej Legii.

Cracovia – Śląsk Wrocław, historia

W siedmiu ostatnich potyczkach między obiema ekipami cztery razy górą był Śląsk, dwa razy miał miejsce remis, a tylko jedno zwycięstwo zaliczyli podopieczni Michała Probierza. Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą w sierpniu tego roku, gdy Śląsk wygrał na swoim stadionie z Cracovią 2:1.

Cracovia – Śląsk Wrocław, kursy

Cracovia – Śląsk Wrocław, 1×2 kursy
Wygrana
Cracovii
Remis Wygrana
Śląska
STS 2,25 3,30 3,30 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,21 3,30 3,50 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,20 3,35 3,35 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,27 3,41 3,35 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,25 3,45 3,45 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,20 3,18 3,36 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,25 3,40 3,40 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,21 3,30 3,50 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 18.12.2019 19:44

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo teamu z Miasta Królów oscyluje wokół 2,20-2,27. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Betclic.

Cracovia – Śląsk Wrocław, typy i przewidywania

Stawiamy w tym starciu podobnie jak analitycy bukmacherscy, że górą po intensywnym spotkaniu będą gospodarze. Nasz typ: 2:1.

Cracovia – Śląsk Wrocław, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Cracovia – Śląsk Wrocław, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Cracovia – Śląsk Wrocław, transmisja meczu

Piątkowe starcie Cracovia – Śląsk Wrocław będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze