Skowronek: Nie jesteśmy zadowoleni z remisu

Artur Skowronek
Artur Skowronek fpt. Grzegorz Wajda

Wisła Kraków zremisowała w piątkowym spotkaniu piątej kolejki polskiej ekstraklasy z Górnikiem Zabrze 0:0. Co powiedział po spotkaniu szkoleniowiec Białej Gwiazdy? Artur Skowronek przede wszystkim był zadowolony z tego, że jego zespół tworzył kolektyw. Urodzony w Bytomiu trener nie ukrywał jednak, że nie jest zadowolony z remisu.

Czytaj dalej…

Wisła Kraków kontynuuje passę spotkań bez wygranej. Ekipa ze stolicy Małopolski po raz ostatni wygrała w lidze w lipcu, gdy w pokonanym polu pozostawiła Łódzki KS.

– Wszystko, co wydarzyło się na boisku, przewidzieliśmy. Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas bardzo intensywne spotkanie. Przyjechaliśmy do Zabrza z nastawianiem, aby zwyciężyć. Od tego trzeba było zacząć. Gratuluję piłkarzom za to, że stworzyli w spotkaniu przeciwko Górnikowi kolektyw i drużynę. Tak funkcjonując, można zatrzymać każdy zespół w tej lidze, nawet tak rozpędzony jak Górnik – mówił Skowronek na konferencji prasowej cytowanej przez WislaKrakow.com.

Światełko w tunelu

– Do intensywnego biegania i przeciwstawieniu się Górnikowi w jego mocnych stronach, dołożyliśmy jeszcze sporo jakości piłkarskiej, co zawsze cechowało tych piłkarzy. Oni potrzebowali jednak czasu, zresztą nadal go potrzebują. Mamy w sobie ogrom pokory, mimo że widzimy postęp w grze – dodał szkoleniowiec Białej Gwiazdy.

– Nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu, bo stworzyliśmy sobie sytuacje, które trzeba było po prostu lepiej sfinalizować. W każdym razie każdy dołożył bardzo dużą cegiełkę do tego, aby wywieźć cenny punkt – uzupełnił 38-latek.

W kolejnej serii gier zawodnicy krakowskiej Wisły zmierzą się z Lechią Gdańsk. Mecz jest zaplanowany na niedzielę 4 października na godzinę 12:30.

Komentarze