Piast vs ŁKS. Zapowiedź, typy, kursy

Gerard Badia
Gerard Badia fot. ASInfo

W pierwszym niedzielnym spotkaniu w ramach PKO Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice zagrają na swoim stadionie z Łódzkim Klubem Sportowy. W roli faworyta do tej potyczki podejdą mistrzowie Polski, ale ekipa Kazimierza Moskala ma nadzieje na sprawienie niespodzianki. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

14 punktów dzieli aktualnie obie ekipy w ligowej klasyfikacji. Team z Górnego Śląska legitymuje się dorobkiem 28 punktów na koncie, z kolei łodzianie mają 14 “oczek”.

Piast Gliwice – ŁKS, ostatnie wyniki

Podopieczni Waldemara Fornalika przystąpią do swojej potyczki, chcąc wrócić na zwycięski szlak w lidze po trzech z rzędu porażkach. Piast był zmuszony uznać wyższość między innymi Pogoni Szczecin, z którą przegrał przed tygodniem (0:1). Z kolei ekipa z Łodzi ma za sobą ostatnio porażkę z Lechem Poznań (0:2).

Piast Gliwice – ŁKS, historia

Pierwsze stracie w tym sezonie między ŁKS-em a Piastem zakończyło się wiktorią Niebiesko-czerwonych 1:0. Warto jednak odnotować, że gol na wagę zwycięstwa Piastunek padł po samobójczym trafieniu Artura Bogusza.

Piast Gliwice – ŁKS, sytuacja kadrowa

Tradycyjnie już w szeregach gospodarzy nie będzie mogło zagrać dwóch zawodników, czyli Jakub Czerwiński i Alves. Tymczasem u gości wyłączeni z gry są między innymi Wojciech Łuczak oraz Dragoljub Srnić.

Piast Gliwice – ŁKS, kursy

Piast Gliwice – ŁKS, 1×2 kursy
Wygrana
Piasta
Remis Wygrana
ŁKS-u
STS 1,75 3,70 4,75 Sprawdź ofertę STS
Betclic 1,80 3,75 4,60 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,80 3,65 4,55 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 1,82 3,80 4,66 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,78 3,80 5,00 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 1,77 3,55 4,55 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,83 3,75 4,65 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 1,80 3,75 4,60 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 14.12.2019 18:11

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo ekipy z Gliwic oscyluje wokół 1,75-1,83. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci LVBet.

Piast Gliwice – ŁKS, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami ekspertów, stawiając też na triumf Piastunek. Nasz typ: 2:1.

Piast Gliwice – ŁKS, zakład bez ryzyka 250 zł i bonus bez depozytu 30 zł od STS

Legalny bukmacher STS przygotował szereg propozycji dla nowych użytkowników. Tylko w dniach 10-11 grudnia, wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny GOAL uzyskasz zakład bez ryzyka 250 zł (zamiast standardowych 25 zł) i bonus 30 zł bez depozytu w STS. Co ważne, dzięki zakładowi bez ryzyka, w przypadku przegranego kuponu pieniądze wracają na konto depozytowe!

Ponadto cały czas obowiązuje bonus powitalny do 1200 złotych od pierwszej wpłaty. Więcej szczegółów na temat wspomnianych bonusów znajdziesz w naszej recenzji bukmachera STS.

Przejdź na stronę STS

Piast Gliwice – ŁKS, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Piast Gliwice – ŁKS, przewidywane składy

Piast: Plach – Rymaniak, Korun, Malarczyk, Kirkeskov, Hateley, Sokołowski, Milewski, Felix, Badia, Parzyszek

ŁKS: Malarz – Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak, Guima, Piątek, Wolski, Pirulo, Ramirez, Sekulski.

Piast Gliwice – ŁKS, transmisja meczu

Niedzielne starcie Piast Gliwice – ŁKS będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 12:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze