Piast vs Jagiellonia. Zapowiedź, typy, kursy

Gerard Badia
Gerard Badia fot. ASInfo

W drugim piątkowym starciu w ramach 15. kolejki polskiej ekstraklasy Piast Gliwice na swoim stadionie zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, w której znajdziecie między innymi informacje na temat sytuacji obu zespołów, nasze przewidywania, a także kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Podopieczni Waldemara Fornalika są już od ośmiu meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki. Tym samym ekipa z Górnego Śląska wydaje się bardzo mocna. Z kolei piłkarze Dumy Podlasia przed tygodniem wrócili na zwycięski szlak i liczą na to, że będę teraz zmierzać w górę ligowej stawki.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, ostatnie wyniki

Niebiesko-czerwoni przed tygodniem podzielili się punktami z Górnikiem Zabrze w derbach Śląska. Mecz na stadionie spadkobierców 14-krotnych mistrzów zakończył się rezultatem 1:1.

Tymczasem białostoczanie w ramach 14. kolejki PKO Ekstraklasy pokonali 2:0 Łódzki KS, notując swoje szóste zwycięstwo w sezonie, dzięki czemu Jaga plasuje się na siódmej pozycji w ligowej klasyfikacji.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, historia

W poprzedniej kampanii obie drużyny rywalizowały ze sobą trzykrotnie i bilans tych meczów jest remisowy. Gliwiczanie wygrali na swoim stadionie 2:0 z białostoczanami, Jaga wygrała na swoim stadionie z takim samym rozstrzygnięciem. Jeden bój zakończył się natomiast remisem.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy kontuzjowani są Aquino i Jakub Czerwiński, który najpewniej zabraknie w piątkowym boju. Z kolei Ireneusz Mamrot nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego Tarasa Romanczuka, który musi pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, kursy

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, 1×2 kursy
Wygrana
Piasta
Remis Wygrana
Jagiellonii
STS 2,35 3,30 3,09 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,36 3,35 3,15 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,35 3,35 3,05 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,35 3,42 3,15 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,40 3,40 3,10 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,28 3,20 3,04 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,35 3,35 3,10 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,20 3,50 3,35 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 06.11.2019 20:18

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo aktualnych mistrzów Polski oscyluje wokół 2,20-2,40. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci forBET.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami ekspertów, stawiając też na triumf Piastunek. Nasz typ: 1:0.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok,, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, transmisja meczu

Piątkowe starcie Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze