Piast przedłużył kontrakt z kluczowym obrońcą

Tomas Huk
Tomas Huk fot. PressFocus

Tomas Huk podpisał nową umowę z Piastem Gliwice, poinformował przedstawiciel PKO Ekstraklasy za pośrednictwem swojej strony internetowe. Nowy kontrakt 26-latka będzie obowiązywać przez kolejne cztery lata.

  • Piast Gliwice ogłosił oficjalny komunikat ws. przyszłości Tomasa Huka w Piaście Gliwice
  • 26-latek podpisał kontrakt z Niebiesko-czerwonymi do końca czerwca 2025 roku
  • Były zawodnik Dunajskiej Stredy to kluczowa postać defensywy Piastunek

Huk na dłużej w Piaście Gliwice

Tomas Huk trafił do ekipy z Okrzei w 2019 roku. Wcześniej bronił barw Dunajskiej Stredy. W szeregach Piasta zawodnik szybko stał się jedną z kluczowych postaci, mogąc pochwalić się już bilansem 67 meczów.

Dotychczasowa umowa piłkarza z klubem z Gliwic obowiązywała do końca trwającego sezonu. Ostatecznie zawodnik związał swoją przyszłość z Niebiesko-czerwonymi do końca czerwca 2025 roku.

– Jestem szczęśliwy i dumny z tego, że mogę kontynuować tutaj swoją pracę. Chcę pomagać zespołowi i całemu klubowi w osiąganiu jak najlepszych wyników – powiedział Huk cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Gliwic.

– W piłce jest tak, że nie jesteś w stanie przewidzieć, gdzie będziesz za rok lub dwa, dlatego cieszę się, że podpisałem dłuższą umowę. Wcześniej podpisałem z Piastem trzyletni kontrakt, bo wiedziałem, że chcę grać i podnosić swoje umiejętności właśnie w Gliwicach – kontynuował Huk.

W tej kampanii Huk zaliczył w koszulce Piasta łącznie 16 występów, z czego 14 w PKO Ekstraklasie.

Czytaj więcej: Fortuna Puchar Polski: ogłoszony został harmonogram meczów 1/8 finału

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze