Piast pozyskał piłkarza Radomiaka

Michał Kaput
Michał Kaput PressFocus

Michał Kaput został w środę nowym zawodnikiem Piasta Gliwice. 25-letni piłkarz do drużyny dołączył na zasadzie definitywnego transferu z Radomiaka Radom.

Kaput związał się z Piastem umową do 30 czerwca 2025 roku. Środkowy pomocnik rozegrał w tym sezonie 18 spotkań na boiskach PKO Ekstraklasy, notując w nich jedną asystę.

– W życiu piłkarza są takie chwile, w których przychodzi czas na zmiany. Tak było też w moim przypadku i dlatego też zdecydowałem się na transfer do Piasta. Jestem bardzo zdeterminowany. Chciałbym wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie i pokazywać się z jak najlepszej strony, by wygrywać każdy mecz z Piastem – powiedział Michał Kaput, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Przy tym ruchu decydowały szczegóły. Działaliśmy sprawnie i konkretnie. Jesteśmy szczęśliwi z finału rozmów i z tego, że Michał do nas trafił. Obserwowałem go już dwa lata i myślę, że teraz jest idealny czas, aby dołączył do naszego zespołu. Trzymamy za niego kciuki, bo pozycja, na jakiej gra jest bardzo istotna. Wierzymy, że ten młody zawodnik w najbliższej przyszłości będzie ważną postacią w naszym zespole – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

Komentarze