Piast Gliwice wzmocnił się w defensywie

Piłkarze Piasta Gliwice
Piłkarze Piasta Gliwice fot. PressFocus

Piast Gliwice w oficjalnym komunikacie poinformował, że nowym zawodnikiem tego klubu został Miguel Munoz. 24-latek wzmocnił szeregi Niebiesko-czerwonych w defensywie, podpisując kontrakt końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o rok.

  • Piast Gliwice poinformował o pozyskaniu nowego obrońcy
  • Szeregi gliwiczan zasilił Miguel Munoz
  • Zawodnik związał się z klubem z Gliwic umową do 2023 roku

Piast z kolejnym wzmocnieniem

Piast Gliwice dokonał zatem kolejnego wzmocnienia przed startem nowej kampanii. Wcześniej sternicy Piastunek informowali, że do klubu dołączył Michael Ameyaw.

– Decyzję o przejściu do Piasta podjąłem stosunkowo szybko. Kiedy dowiedziałem się o zainteresowaniu ze strony klubu, to praktycznie od razu zdecydowałem się wykonać ten krok. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia pracy, poznania zespołu i trenera. Chciałbym jak najszybciej przystąpić do działania, by dobrze wejść w nowy sezon – przekonywał Munoz cytowany przez oficjalną stronę klubu z Gliwic.

Hiszpan w przeszłości występował między innymi w młodzieżowym zespole Deportivo La Coruna. Ostatnio występował natomiast w Segunda Vicion B, broniąc barw Realu Murcia. Zaliczył w ostatnim sezonie 21 występów.

– Nie miałem wcześniej możliwości grać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, ale na boisku zawsze daję z siebie wszystko i jestem oddany zespołowi. Jestem rozważnie grającym obrońcą z dobrą kontrolą i wyprowadzeniem piłki. Chciałbym jak najlepiej wykorzystać daną mi szansę – rzekł nowy nabytek Piasta.

Gliwicki team przygotowania do nowego sezonu zacznie już 15 czerwca. Najpierw na obiektach swoich. Z kolei 28 czerwca uda się na zgrupowanie do Arłamowa, gdzie w przeszłości do Mistrzostw Europy przygotowała się reprezentacja Polski.

Czytaj więcej: Piast Gliwice wzmocnił się kosztem Widzewa Łódź

Komentarze