Piast Gliwice ogłosił transfer z udziałem reprezentanta Polski

Szczepan Mucha
Szczepan Mucha fot. PressFocus

Piast Gliwice przekazał w oficjalnym komunikacie, że nowym zawodnikiem tego zespołu został Szczepan Mucha. 18-latek wzmocnił ofensywę Niebiesko-czerwonych.

  • Piast Gliwice ogłosił pierwsze wzmocnienie przed drugą częścią sezonu
  • Niebiesko-czerwoni pozyskali Szczepana Muchę z Rekordu Bielsko-Biała
  • 18-latek parafował kontrakt do końca czerwca 2025 roku

Piast Gliwice wzmocnił atak

Piast Gliwice w trakcie trwającego sezonu koncentruje się przede wszystkim na walce o utrzymanie ligowego bytu. Taki cel ma trener Aleksandar Vuković. Tymczasem w oficjalnym komunikacie klubu poinformowano, że nowym napastnikiem Piasta został zawodnik broniący ostatnio barw Rekordu Bielsko-Biała.

“Informujemy, że nowym zawodnikiem Piasta Gliwice został Szczepan Mucha. 18-letni napastnik podpisał kontrakt, który zwiąże go z Niebiesko-Czerwonymi do 30 czerwca 2026 roku. Jego ostatnim klubem był Rekord Bielsko-Biała” – brzmi wiadomość opublikowana na oficjalnej stronie internetowej Piasta Gliwice.

Zawodnik po zmianie barw klubowych nie krył radości, że będzie mu dane bronic barw przedstawiciela PKO Ekstraklasy. – Chcę się dalej rozwijać, a to może pozwolić mi zadebiutować na boiskach Ekstraklasy. Na pewno dam z siebie wszystko, aby jak najszybciej to osiągnąć. Już nie mogę doczekać się pierwszych treningów z drużyną – mówił Mucha po ogłoszeniu transferu.

18-letni zawodnik ma za sobą występy w reprezentacji Polski do lat 19. Jak na razie ma ich na koncie pięć.

Czytaj więcej: Właściciel Widzewa o celach przed zespołem. “Jeżeli będzie szansa powalczyć o więcej, zrobimy to”

Komentarze