Michał Pazdan został nowym piłkarzem tureckiego MKE Ankaragücü, poinformowała oficjalna strona klubu znad Bosforu. Broniący ostatnio barw warszawskiej Legii zawodnik parafował umowę z ekipą broniącą się w tym sezonie przed spadkiem do końca czerwca 2020 roku.
Przypomnijmy, że swego czasu barw Ankaragücü bronił Łukasz Szukała. Były reprezentant Polski zdecydował się jednak na rozwiązanie kontraktu z tureckim klubem, na co wpływ miała mieć trudna sytuacja finansowa przedstawiciela ligi tureckiej.
Pazdan w tym sezonie wystąpił w zaledwie siedmiu meczach Legii, w których strzelił jednego gola. 31-latek grał w stołecznej drużynie od 2015 roku, do której trafił z Jagiellonii Białystok za mniej więcej 700 tysięcy euro.
Wielu próbowalo Unidos się udało powodzenia Michał w @Ankaragucu trzymamy kciuki za udaną karierę zagraniczną pic.twitter.com/tWqQ8mY3V8
— Mariusz Piekarski (@sportmar_mario) 29 stycznia 2019
Komentarze