Ostatni mecz Celebana w Śląsku?

Piotr Celeban i Artjoms Rudnevs
Piotr Celeban i Artjoms Rudnevs fot. Jędrzej Janus (janus.org.pl)

– Po takim meczu można powiedzieć tylko, że jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce. Patrząc na tabelę, z całym szacunkiem dla innych, byliśmy najlepsi – powiedział po wygranym spotkaniu z krakowską Wisłą Piotr Celeban, obrońca Śląska Wrocław.

Czytaj dalej…

– Mistrzem Polski nie zostaje się co roku. W ostatnim czasie nie graliśmy rewelacyjnie, mieliśmy ciężkie mecze. Czerwone kartki, kontuzje, te wszystkie przeciwności losu nadrobiliśmy w ostatnim tygodniu. Trzeba mieć do nas szacunek! – dodał nowy mistrz Polski.

Wciąż nieznana jest przyszłość czołowego defensora ekstraklasy. Celebanowi za miesiąc wygasa bowiem kontrakt ze Śląskiem. – Jeśli chodzi o mój kontrakt, kończy się w czerwcu. Do tej pory nie otrzymałem żadnej oficjalnej propozycji jego przedłużenia. Wszystko odbywało się na zasadzie rozmów w cztery oczy. Ja mówię jednak swoje, klub swoje. Obiecałem prezesowi, że do końca kwietnia nie podpiszę z nikim kontraktu i dam czas Śląskowi, ale tak na prawdę nikt się do mnie nie odezwał. Wychodzi na to, że to był mój ostatni mecz w Śląsku. Ale trudno, życie toczy się dalej. Teraz jednak nie jest czas na dywagacje o mojej przyszłości, teraz jest czas na świętowanie – stwierdził 26-letni zawodnik.

z Krakowa – Przemysław Mamczak

Komentarze