Osiem goli we Wrocławiu, Śląsk remisuje z Zagłębiem!

Vitezslav Lavicka
Vitezslav Lavicka fot. Ekstraklasa SA

Zawodnicy Śląska zremisowali na swoim terenie z graczami Zagłębia 4:4. Wrocławianie cały czas są niepokonani w tej kampanii.

Co działo się w tej potyczce? Już w ósmej minucie goście mogli objąć prowadzenie. Bohar podał do Starzyńskiego, ale ten uderzył jednak minimalnie niecelnie.

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 22. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Exposito.

W 30. minucie na uderzenie z ostrego kąta zdecydował się Zivec. Piłka trafiła w poprzeczkę. Chwilę później goście doprowadzili zaś do wyrównania, ponieważ z karnego nie pomylił się Starzyński.

W 34. minucie dobrą sytuację mieli gospodarze. Swojej okazji nie wykorzystał jednak Pich.

W 38. minucie podopieczni Lavicki po raz drugi tego dnia wyszli na prowadzenie. Znowu na listę strzelców wpisał się Exposito. Goście jeszcze przed przerwą doprowadzili jednak do wyrównania za sprawą trafienia Kopacza.

W 63. minucie mieliśmy kolejną zmianę wyniku. Goście przeprowadzili bardzo dobrą kontrę, a bramkarza WKS-u finalnie pokonał Zivec.

W przeciągu kolejnych kilku minut zobaczyliśmy następne dwa gole. Najpierw do wyrównania doprowadził Stiglec. Goście szybko odpowiedzieli za sprawą gola Slisza – 4:3 dla Miedziowych.

Ostatecznie to spotkanie zakończyło się jednak remisem. Do wyrównania w końcówce doprowadził bowiem Exposito.

Śląsk – Zagłębie 4:4 (2:2)

1:0 Exposito 22′
1:1 Starzyński 32′ (k.)
2:1 Exposito 38′
2:2 Kopacz 45+3′