Odra Opole zaczęła misję utrzymanie, kadra na obóz w Wałbrzychu

Adam Nocoń
Adam Nocoń fot. PressFocus

Odra Opole w tym sezonie musi się koncentrować na walce o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Drużyna zaczęła już zgrupowanie w Wałbrzychu, gdzie będzie przebywać do 21 stycznia. W trakcie tego obozu teamu z Opola ma rozegrać dwa sparingi.

  • Odra Opole ma jasny plan na drugą część sezonu
  • Podopieczni Adama Noconia mają zrobić wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać ligowy byt
  • Do rundy wiosennej na zapleczu PKO Ekstraklasy zespół przygotowuje się w Wałbrzychu

25 zawodników Odry Opole udało się na obóz

Odra Opole po rozegraniu osiemnastu ligowych spotkań plasuje się na 16. pozycji w tabeli, legitymując się 15 oczkami. Takim samym bilansem punktów może pochwalić się znajdująca lokatę wyżej Chojniczanka. Tymczasem znana jest kadra ekipy z Opola na zgrupowanie w Wałbrzychu.

Na obóz nie pojechał Łukasz Kądziora, który doznał kontuzji. Jednocześnie sztab szkoleniowy zdecydował, aby przechodził rehabilitację w Opolu. W związku z tym na obóz trener Adam Nocoń zabrał ze sobą 25 zawodników.

Kadra Odry Opole na zgrupowanie w Wałbrzychu

Bramkarze: Artur Haluch, Dominik Kalinowski, Adam Wójcik, Dariusz Szczerbal;

Obrońcy: Piotr Żemło, Maksymilian Pingot, Maksymilian Tkocz, Mateusz Spychała, Jakub Szrek, Mateusz Kamiński, Artur Pikk;

Pomocnicy: Rafał Niziołek, Mikołaj Łabojko, Szymon Szkliński, Tomas Mikinić, Michal Klec, Maciej Urbańczyk, Maciej Makuszewski, Maciej Wróbel, Antoni Klimek, Konrad Nowak;

Napastnicy: Bartosz Guzdek, Dawid Czapliński, Michał Bednarski, Borja Galan.

Czytaj więcej: Lechia rozwiązała umowę ze skrzydłowym

Komentarze