Odra Opole sfinalizowała transfer pomocnika

Maciej Urbańczyk
Maciej Urbańczyk fot. PressFocus

Maciej Urbańczyk został nowym zawodnikiem Odry Opole, poinformował przedstawiciel Fortuna 1 Ligi w oficjalnym komunikacie. Pomocnik dołączył do ekipy z zaplecza PKO Ekstraklasy ze Stali Mielec, podpisując kontrakt na dwa sezony z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Odra Opole ogłosiła za pośrednictwem swoich mediów transfer nowego piłkarza
  • Szeregi Niebiesko-czerwonych wzmocnił Maciej Urbańczyk
  • 27-latek związał się z klubem z Opola umową do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok

Urbańczyk nowym piłkarzem Odry Opole

Maciej Urbańczyk trafił do Odry Opole na zasadzie wolnego transferu. Zawodnik ma wzmocnić ekipę Piotra Plewnii w drugiej linii.

“Maciej Urbańczyk podpisał z naszym klubem 2-letni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Bardzo doświadczony 27-letni defensywny pomocnik dołączył do niebiesko-czerwonego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Warto zaznaczyć, że nowy nabytek klubu z Oleskiej 51, w dwóch ostatnich sezonach występował w PKO BP Ekstraklasa, w barwach Stali Mielec” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez biuro prasowe Odry Opole.

Urbańczyk to zawodnik urodzony w Mikołowie. W ostatnim sezonie wystąpił łącznie w 28 meczach Ekstraklasy, notując w nich dwie asysty. Wcześniej bronił barw chorzowskiego Ruchu.

Odra pierwsze spotkanie w nowym sezonie rozegra 15 lipca, mierząc się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką. Tymczasem pierwsze spotkanie w roli gospodarza team z Opola rozegra 25 lipca z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Czytaj więcej: Ruch Chorzów pozyskał nowego napastnika

Komentarze