Objawienie Fortuna 1. Liga blisko angażu gracza z Ekstraklasy

Thiago
Thiago PressFocus

Puszcza Niepołomice, która zachwyca w Fortuna 1. Liga, jest blisko pierwszego transferu. Do klubu ma trafić zawodnik z Ekstraklasy.

  • Puszcza stara się o nowego pomocnika
  • Do Niepołomic ma trafić gracz z Ekstraklasy
  • Transfer jest blisko

Puszcza blisko pierwszego zimowego wzmocnienia

Sezon 2022/2023 w Fortuna 1. Liga, zapowiadany był jako najciekawszy w ostatnich latach. Na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej są bowiem takie kluby jak: Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Arka Gdynia, czy GKS Katowice. Najlepiej z tych drużyn spisuje się jednak Puszcza Niepołomice, która jest objawieniem rundy jesiennej.

Zespół, którym dowodzi Tomasz Tułacz, rozegrał 18 meczów. Zdobył w nich aż 34 punkty, dzięki czemu zajmuje pozycję wicelidera tabeli, ze stratą tylko trzech oczek do będącego na szczycie ŁKS-u Łódź. W Niepołomicach poważnie traktują potencjalny awans do Ekstraklasy. Klub stara się zatem o wzmocnienie składu.

Świetnie poinformowany w temacie transferów i polskiej piłki Janekx89, poinformował, że Puszcza jest blisko pozyskania pomocnika Cracovii. Do Niepołomic ma przenieść się Thiago Rodrigues de Souza, znany jako Thiago. Brazylijczyk jest graczem krakowskiego klubu od trzech lat. W tym czasie w koszulce Pasów wystąpił 44 razy (2 gole i tyle samo asyst). Od dłuższego czasu jest on jednak na wylocie z klubu. W bieżącej kampanii Thiago występuje w rezerwach Cracovii. Po raz ostatni w Ekstraklasie zagrał jeszcze w sezonie 2021/2022.

Czytaj także: Lech wzmacnia się między słupkami. Do Poznania trafił były bramkarz Rakowa

Komentarze