Nowy dyrektor już działa. Kolejne wzmocnienie Wisły

Alex Mula
Alex Mula fot. Wisła Kraków

Wisła Kraków nie próżnuje na rynku transferowym. Do Małopolski trafił kolejny wolny zawodnik. Do klubu dołączył Alex Mula.

  • Do Wisły Kraków dołączył drugi zawodnik tej zimy
  • Wcześniej Białą Gwiazdę wzmocnił polski piłkarz
  • Teraz klub z Małopolski poinformował o zakontraktowaniu Hiszpana

Hiszpan z przeszłością w La Lidze wzmocnił Wisłę

Dziesiąte miejsce w tabeli Fortuna 1. Liga, to zdecydowanie nie jest pozycja, z której zadowolona mogłaby być Wisła Kraków. Biała Gwiazda miała grać o błyskawiczny powrót do Ekstraklasy. Przed drużyną Radosława Sobolewskiego jeszcze runda wiosenna, ale tu już nie będzie miejsca na potknięcia, jeżeli Wisła ma walczyć o awans.

Biała Gwiazda niedawno dokonała pierwszego zimowego wzmocnienia. Z Wisłą związał się Igor Sapała, który od września był bez klubu po rozstaniu z Rakowem. Jeszcze dłużej pracodawcy nie miał Alex Mula, czyli nowy skrzydłowy krakowian. Ekipa z Małopolski poinformowała o jego angażu. – Nowym zawodnikiem Wisły Kraków został 26-letni Álex Mula. Hiszpański pomocnik, który  wzmacnia rywalizację w drugiej linii, podpisał z Białą Gwiazdą kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku. Umowa zawiera opcję przedłużenia – przekazał krakowski klub.

Od niedawna dyrektorem sportowym Wisły jest Kiko Ramirez. Na efekty pracy Hiszpana nie trzeba było długo czekać. W Krakowie zagra bowiem Mula, którego klubem w poprzednim sezonie była Fuenlabrada z drugiego poziomu rozgrywkowego. 26-latek ma jednak doświadczenie z występów w La Lidze. Nowy nabytek Wisły uzbierał ich 11, gdy reprezentował Malagę.

Czytaj także: Zaczęła się ofensywna transferowa Białej Gwiazdy

Komentarze