Nowa aplikacja ETOTO

ETOTO właśnie wypuściło nową aplikację mobilną, na którą warto było czekać. Do tej pory produkt ten nie odbiegał niczym od firm, które posługują się tą samą technologią strony mobilnej opakowanej w aplikację.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W ETOTO otrzymujemy w pełni natywną stworzoną osobno pod iOS i osobno pod Android aplikację, która posiada tak wiele nowych funkcji, a jej system nawigacji jest tak rewolucyjny, że o żadnych porównaniach nie może być mowy. Użycie natywnych technologii gwarantuje błyskawiczną prędkość ładowania i zapewnia znacznie większą elastyczność w dopasowaniu aplikacji do indywidualnych potrzeb gracza. Wprowadzony System Dynamicznych Filtrów (SDF) umożliwia odszukanie dowolnych aktualnie dostępnych rozgrywek na świecie w przeciągu zaledwie kilku sekund. Jest też coś dla tych co grają grubo. Rozbijanie kuponu pojedynczego o wysokiej stawce na mniejsze składowe umożliwia opcja stałego zapisu selekcji. Po jej zaznaczeniu wnosimy powtarzające się zakłady z szybkością 60 na minutę. Tego jeszcze nie było!

Dostępna jest także opcja TURBO, która umożliwia stawianie zakładów za jednym naciśnięciem kursu bezpośrednio z listy zdarzeń, bez konieczności przechodzenia do widoku kuponu.

Bardzo fajnie jest też rozwiązana opcja przechodzenia do zdarzeń powiązanych. Za pomocą jednego przycisku możliwe jest wyświetlenie wszystkich spotkań przedmeczowych w obrębie danej ligi, a w przypadku oferty na żywo, aktualnie trwających spotkań w obrębie danego sportu.


Ciekawostką jest też, że aplikacja oprócz swojego flagowego Sytemu nawigacji posiada dwa niezależne systemy. Standardowy system kafelek znany między innymi z aplikacji STS oraz system listy AZ popularny w rozwiązaniu Fortuny. Każdy więc bez problemu się tu odnajdzie. Nowych funkcjonalności jakie dostarcza nam ETOTO w swojej najnowszej aplikacji nie sposób wymienić bez rozpisywania się na kilka stron, dlatego najtrafniejsze wydaje się zachęcenie Was do ściągnięcia tej aplikacji i przetestowanie jej samemu. Nasza ocena może być tylko jedna – 5 gwiazdek.

Komentarze