Novikovas: Nie lekceważymy Odry

TOTOLOTEK Puchar Polski
TOTOLOTEK Puchar Polski fot. Materiał prasowy

– Musimy pokazać charakter i walczyć do końca, również dla trenera – wyznał Arvydas Novikovas w rozmowie z oficjalnym serwisem wicemistrzów Polski.

Czytaj dalej…

Zespół z Podlasia we wtorek zmierzy się na wyjeździe z Odrą Opole w tramach 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski.

– Z Górnikiem graliśmy nieźle, tylko zabrakło szczęścia. We Wrocławiu było inaczej. Musimy pokazać, że możemy dobrze grać w piłkę i walczyć o najwyższe cele – podkreślił reprezentant Litwy.

– Presja jest duża, ale my jesteśmy profesjonalistami i już wiele meczów graliśmy pod ciśnieniem. To nie jest dla nas nowość. Musimy pokazać charakter i zagrać w Opolu naszą piłkę – apeluje do kolegów rozgrywający wicemistrzów Polski.

– Rozmawialiśmy ze sobą w szatni, a także dzień później. To wszystko zostaje oczywiście w szatni, ale to była bardzo przydatna rozmowa. Wierzę, że pojedziemy do Opola i wygramy ten mecz. Musimy w to wierzyć. Wszyscy inni mogą w nas nie wierzyć – stwierdził Novikovas.

– Puchar zawsze jest inny niż liga. Nikt nie kalkuluje, wszyscy dają z siebie wszystko na jeden mecz. Odra będzie chciała się pokazać z dobrej strony przed piłkarską Polską i sprawić niespodziankę. My jednak nie lekceważymy rywala – podsumował Litwin.

Komentarze