Jarosław Niezgoda
Jarosław Niezgoda fot. Paweł Kot

Niezgoda daje wygraną Legii

Gracze Legii wygrali u siebie z Rakowem 3:1. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Niezgoda.

Jak wyglądało to spotkanie? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do piątej minuty. Wtedy to bramkę dla Legii zdobył Niezgoda.

Napastnik klubu z Warszawy podwyższył kilka minut potem i było już 2:0 dla wicemistrzów Polski.

W 33. minucie zawodnicy Legii mieli dogodną sytuację, ale nie wykorzystał jej Vesović, który uderzył tylko w słupek.

Kilka minut później na uderzenie zdecydował się Bartl, ale na posterunku był Majecki. Tak samo było w końcówce, kiedy próbował Kun.

W 52. minucie Niezgoda zdobył kolejnego gola – tym razem trafił z jedenastki. Kilka minut później dla gości trafił Kun. Po wideoweryfikacji bramka nie została jednak uznana.

W samej końcówce honorowego gola dla gości zdobył Petrasek. Finalnie Legia triumfowała 3:1.

Legia – Raków 3:1 (2:0)

1:0 Niezgoda 5′
2:0 Niezgoda 10′
3:0 Niezgoda 52′ (k.)
3:1 Petrasek 90+3′