Były gracz Jagiellonii na radarze Wisły Kraków

Nemanja Mitrović
Nemanja Mitrović fot. PressFocus

Wisła Kraków rozgląda się za wzmocnieniem środka obrony, zwłaszcza, że zimą zespół może opuścić Joseph Colley. Piotr Koźmiński poinformował, że na celowniku pierwszoligowca znalazł się Nemanja Mitrović, który w przeszłości reprezentował barwy Jagiellonii Białystok.

  • Wisła Kraków poszukuje nowego obrońcy
  • Na radary klubu trafił Nemanja Mitrović
  • Słoweniec jest graczem Mariboru, a w przeszłości grał w Jagiellonii Białystok

Wisła ściągnie obrońcę z ekstraklasowym doświadczeniem?

Wisła Kraków dokonała zimą już trzech wzmocnień. Jej szeregi zasilili Igor Sapała, Alex Mula oraz David Junca. Nie ulega wątpliwościom, że w najbliższej przyszłości pierwszoligowiec powinien dokonać kolejnych ruchów transferowych. Mając na uwadze, że “Biała Gwiazda” liczy się z rozstaniem z kilkoma zawodnikami, możemy spodziewać się w ich miejsce kogoś innego.

Kilka dni temu media informowały, że na celowniku Wisły Kraków znalazł się Juan Ramón Gómez-Pimpollo López, znany jako Juanra. Teraz Piotr Koźmiński donosi, że na jej radary trafił także Nemanja Mitrović. Ściągnięcie nowego środkowego obrońcy okaże się nieuniknione, jeśli zimą “Białą Gwiazdę” opuści Joseph Colley. Jesienią tworzył on z Igorem Łasickim duet podstawowych stoperów.

Mitrović występuje aktualnie w Mariborze, gdzie w tym sezonie zagrał w 18 spotkaniach. Ma on również doświadczenie z gry w Ekstraklasie, ponieważ w latach 2017-2019 był związany z Jagiellonią Białystok.

Kontrakt pięciokrotnego reprezentanta Słowenii obowiązuje do połowy 2024 roku. Jeśli Wisła Kraków zdecyduje się na ten ruch, będzie musiała zapłacić za transfer definitywny.

Zobacz również: Raków pozwala odejść swoim obrońcom

Komentarze