Napastnik Wisły otrzymał powołanie do kadry narodowej

Felicio Brown Forbes
Felicio Brown Forbes Pressfocus

Kostarykanin, Felicio Brown Forbes otrzymał powołanie na najbliższe zgrupowanie kadry narodowej. Wszystko dzięki dobrej grze, która charakteryzuje w tym sezonie 29-latka. Co ciekawe, zawodnik Białej Gwiazdy nie będzie musiał opuszczać Europy, ponieważ reprezentacja Kostaryki rozegra dwa spotkania towarzyskie na Starym Kontynencie.

Specjalista od ładnych bramek

Napastnik Wisły Kraków zdążył strzelić już sześć bramek i zanotować trzy asysty w tegorocznych rozgrywkach. Tymczasem Biała Gwiazda nadal musi mierzyć się ze swoimi słabościami. Dobre wyniki zaraz zastępowane są złymi. Kostarykanin zawitał do PKO Ekstraklasy w 2018 roku. Przygodę z polską piłką rozpoczął w Koronie Kielce, jednak zaraz po zakończonym sezonie przeniósł się do Rakowa Częstochowa, z kolei od zeszłego lata reprezentuje barwy krakowskiej Wisły.

Kosaryka rozegra swoje mecze w Europie

Reprezentacja Kostaryki rozegra dwa spotkania towarzyskie w Europie. Najpierw stanie do walki z ekipą z Bośni i Hercegowiny 27 marca w Sarajewie. Natomiast trzy dni później Brown Forbes poleci do Wiednia na mecz z Meksykiem. Co ciekawe, 29-letni snajper powróci do kadry narodowej po siedmiu latach przerwy. Przed wyjazdem na zgrupowanie musi jeszcze stawić czoła Stali Mielec, z którą Wisła zagra w niedzielę.

Komentarze