Odkrycie Ekstraklasy zaliczy hitowy transfer na Wyspy Brytyjskie?

Said Hamulić
Said Hamulić fot. PressFocus

Said Hamulić może opuścić Ekstraklasę po zaledwie półrocznym pobycie. Napastnikiem interesuje się coraz więcej zagranicznych klubów. W grę wchodzi jego styczniowy transfer do Celtiku.

  • Przed sezonem Said Hamulić trafił do Stali Mielec
  • Na swoim koncie ma już dziewięć goli, do których dołożył cztery asysty
  • 22-latek budzi zainteresowanie ze strony Celtiku

Hamulić wykorzysta najlepszy moment w karierze?

Jeszcze do niedawna Said Hamulić występował na poziomie litewskiej ekstraklasy. Minionego lata do Polski sprowadziła go Stal Mielec, która po raz kolejny wykazała się skutecznym skautingiem. 22-latek zaliczył fantastyczną rundę jesienną, gromadząc na swoim koncie dziewięć trafień oraz cztery asysty. To głównie dzięki jego dobrej postawie mielczanie, którzy byli skazywani na twardą walkę o utrzymanie, przezimują na siódmej lokacie.

Na wiosnę Holendra może natomiast w ekipie Stali zabraknąć. Już wcześniej prognozowano potencjalny transfer do Rakowa Częstochowa, natomiast od jakiegoś czasu budzi on spore zainteresowanie ze strony klubów zagranicznych. Niewykluczone, że już zimą dojdzie do hitowej transakcji z jego udziałem.

Portal TUTTOmercatoWEB.com informuje bowiem o poważnym zainteresowaniu ze strony Celtiku. Ogromnym fanem jego umiejętności jest bowiem szkoleniowiec szkockiego zespołu Ange Postecoglou. Hamulić jest rosły, a pomimo tego dysponuje bardzo dobrą szybkością, w związku z czym można ustawiać go również na skrzydle.

Kontrakt Holendra obowiązuje do połowy 2024 roku. Stal Mielec zagwarantowała sobie także opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy, w związku z czym na tej sprzedaży może zarobić spore pieniądze.

Zobacz również: Były król strzelców Ekstraklasy skończył karierę

Komentarze