Moskal przejął stery nad zespołem Fortuna 1 Ligi

Kazimierz Moskal
Kazimierz Moskal fot. PressFocus

Łódzki KS poinformował za pośrednictwem klubowych mediów, że nowym trenerem pierwszej drużyny został Kazimierz Moskal. 55-latek z przedstawicielem Fortuna 1 Ligi parafował kontrakt na dwa sezony.

  • Kazimierz Moskal został nowym opiekunem ŁKS-u
  • 55-latek wrócił do klubu z Łodzi po trzech latach przerwy
  • Doświadczony trener związał się z klubem umową do końca czerwca 2024 roku

ŁKS z nowym/starym trenerem

Łódzki KS ma jasny cel na nowy sezon, aby wywalczyć co najmniej miejsce premiowane grą w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Jednocześnie Rycerze Wiosny od poniedziałku 13 czerwca zaczynają przygotowania do nowej kampanii.

Łodzian w nowym sezonie poprowadzi Kazimierz Moskal, który w przeszłości wywalczył już awans z ŁKS-em do najwyższe klasy rozgrywkowej. Fani teamu z al. Unii Lubelskiej mają nadzieję, że 55-latek powtórzy tego typu osiągnięcie.

“Na czele sztabu szkoleniowego pierwszoligowej drużyny ŁKS-u znów zobaczymy Kazimierza Moskala! Doświadczony trener, z którym trzy lata temu świętowaliśmy awans do ekstraklasy, związał się z naszym klubem dwuletnią umową” – brzmi oficjalny komunikat klubu z Łodzi.

Dzięki informacji opublikowanej przez biuro prasowe ŁKS-u jasne jest, jak będzie wyglądał cały sztab szkoleniowy ekipy ze Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla. Będzie się składał z asystenta Marcina Pogorzały, trenera przygotowania motorycznego Pawła Drechslera i trenera bramkarzy Michała Zaparta.

Czytaj więcej: Śląsk podjął decyzję w sprawie doświadczonego bramkarza

Komentarze