Mila: Tych meczów jest tyle, że…

Sebastian Mila
Sebastian Mila fot. Paweł Kot

Remis na inaugurację ligi we wrocławskim Śląsku nie został przyjęty nadzwyczajnie źle. Piłkarze podkreślali po spotkaniu z Koroną, że sezon jest długi i jeszcze nie raz nadarzy się okazja do rehabilitacji za stratę punktów w Kielcach.

Czytaj dalej…

– Nie udało nam się wygrać, ale musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski i skoncentrować się na kolejnej potyczce pucharowej z Rudarem Plevlja – podsumował kapitan Śląska Sebastian Mila.

– Chcieliśmy wprowadzić swój styl grania, ale rywale utrudniali nam to dość skutecznie. Korona długimi piłkami wytrącała nas z klarownych akcji. Szkoda, że ten rywal tak nam nie leży, ale mamy przed sobą cały sezon i musimy koncentrować się na kolejnych przeciwnikach. Meczów jest tak wiele, że nie koncentrujemy się absolutnie na jednym. Sezon jest długi i nie możemy pamiętać o takich meczach, jak niedzielny, tylko łapać kolejne punkty, gdzie tylko pojawi się taka szansa – dodał.

“Milowy” jest bardzo zadowolony z przeprowadzonych przed sezonem zmian w strukturze rozgrywek. – Reforma rozgrywek to bardzo fajny pomysł. Więcej emocji i więcej adrenaliny dla nas, a także dla naszych kibiców… Wszyscy jesteśmy z tego powodu zadowoleni – zakończył pomocnik wrocławian.

z Kielc – Przemysław Mamczak

Komentarze