Miedź vs Jagiellonia. Zapowiedź, typy, kursy

Jesus Imaz
Jesus Imaz fot. Jagiellonia Białystok

W pierwszym po zimowej przerwie spotkaniu w ramach 21. kolejki polskiej ekstraklasy Miedź Legnica zmierzy się na swoim stadionie z Jagiellonią Białystok. Faworytem tej potyczki wydaje się drużyna z Podlasia, ale beniaminek Lotto Ekstraklasy na pewno tanio skóry nie sprzeda. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Dwanaście punktów dzieli obie ekipy w ligowej klasyfikacji. Czwartą pozycję okupuje aktualnie Jagiellonia, natomiast legniczanie zadomowili się na 12. miejscu.

Miedź – Jagiellonia, historia

Obie drużyny rywalizowały ze sobą jak na razie o ligowe punkty pięć razy. Każda z ekipa jak dotąd zaliczyła po jednym zwycięstwie, z kolei trzy starcia zakończyły się remisem. W rundzie jesiennej Miedź pokonał Jagę 3:2.

Miedź – Jagiellonia, ostatnie wyniki

Legniczanie w trakcie okresu przygotowawczego rozegrali pięć meczów, wygrywając dwukrotnie, tyle samo razy przegrywając, a jedna potyczka zakończyła się remisem. Białostoczanie z kolei rozegrali cztery potyczki, w których wygrali trzykrotnie, natomiast jedno spotkanie zakończyło się porażką Żółto-czerwonych.

Miedź – Jagiellonia, sytuacja kadrowa

O ile goście przystąpią do swojego starcia w praktycznie najmocniejszym zestawieniu, to Miedź będzie osłabiona brakiem Marquitosa oraz Tomislava Bozicia.

Miedź – Jagiellonia, kursy

Miedź – Jagiellonia, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET eToto Najlepszy kurs
Wygrana Miedzi 3,22 3,05 3,05 2,95 3,05 3,10 Sprawdź ofertę STS
Remis 3,25 3,35 3,45 3,40 3,45 3,55 Sprawdź ofertę Etoto
Wygrana Jagiellonii 2,30 2,35 2,25 2,30 2,25 2,40 Sprawdź ofertę Etoto
Kursy aktualne na 07.02.2019, 22:55

W opinii polskich, legalnych bukmacherów, faworytem piątkowej potyczki są białostoczanie – kursy na zwycięstwo teamu z Podlasia oscylują wokół wartości 2,30.

Miedź – Jagiellonia, typy i przewidywania

Naszym zdaniem górą będzie team Ireneusza Mamrota, który w lidze nie wygrał na boisku rywala od trzech starć. Nasz typ: 1:2.

Miedź – Jagiellonia, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Miedź – Jagiellonia >>

Oferta Totolotka na mecz Miedź – Jagiellonia >>

Oferta Lvbet na mecz Miedź – Jagiellonia >>

Oferta Fortuny na mecz Miedź – Jagiellonia >>

Oferta forBET na mecz Miedź – Jagiellonia >>

Oferta Etoto na mecz Miedź – Jagiellonia >>

Miedź – Jagiellonia, przewidywane składy

Miedź: Kanibolotskiy – Zieliński, Osyra, Milijković, Pikk, Omar Santana, Augustyniak, Ojamaa, Forsell, Juan Camara, Piasecki

Jagiellonia: Kelemen – Wójcicki, Arsenić, Runje, Guilherme, Romanczuk, Poletanović, Jesus Imaz, Kostal, Novikovas, Scepović.

Miedź – Jagiellonia, transmisja meczu

Piątkowe starcie Miedź – Jagiellonia będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu 2. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem platformy Ipla i na Eurosport Player.

Komentarze